جانشین فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: سپاه قدس استان گیلان امسال در ۳۲ نقطه از سواحل و تفریحگاه‌های گیلان برنامه فرهنگی اجرا می‌کند.

سردار مهدی کاظمی‌پور ظهر امروز در نشست تخصصی طرح سالم‌سازی دریا با بیان اینکه 27 نهاد دولتی باید در امر فرهنگی استان فعالیت دارند و سهیم هستند اظهار داشت: در زمینه فرهنگی نباید هیچ‌گونه دیدگاه اقتصادی وجود داشته باشد.

وی با اعلام اینکه بعضی از مسئولان در مسائل فرهنگی نگاه اقتصادی و توقع کسب درآمد دارند تصریح کرد: سپاه قدس گیلان و نیروی انتظامی گیلان باید با جدیت تمام در حراست و حفاظت از ارزش‌های فرهنگی و هنجارهای اجتماعی گام بردارند.

جانشین فرماندهی سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه تعدادی از گردشگران که با نیت سوفرهنگی به گیلان حرکت می‌کنند اگر چه تعدادشان اندک است اما باید از مبدا حرکت کنترل شوند گفت: 80 درصد گردشگران به دنبال تفریحات سالم و مناسب در چارچوب هنجارهای جامعه هستند.

کاظمی‌پور با اعلام اینکه سپاه قدس استان گیلان امسال در 32 نقطه از سواحل و تفریحگاه‌های گیلان برنامه فرهنگی خواهد داشت خاطرنشان کرد: آماده همکاری کامل با نیروی انتظامی استان در اجرای طرح‌های گیلان مطهر را داریم.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان نیز در این نشست با اشاره به نزدیکی به تعطیلات عید سعید فطر اظهار داشت: در این روزها استان گیلان شاهد حضور گسترده میهمانان و گردشگران از سراسر کشور خواهد بود.

سرهنگ مهرداد مهرگان با بیان اینکه استفاده از سواحل و تفریحگاه‌های استان گیلان نیت از سفر گردشگران به این استان است اعلام کرد: رعایت قوانین از طرف گردشگران و احترام به حدود و حریم سایر افراد موجب حفظ هنجارها و امنیت اجتماعی و امنیت فردی است.          

وی با اشاره به اینکه تذکرات لسانی از اولویت‌های پلیس در برخورد با معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی است تصریح کرد: 50 ایستگاه گیلان مطهر در سواحل استان مستقر و در این ایستگاه‌ها از برادران و خواهران بسیجی و طلبه استفاده می‌شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان آگاه‌سازی و فرهنگ‌سازی را از روش‌های صحیح مقابله با هنجارشکنی خواند و خاطرنشان کرد: رعایت قوانین محدودیتی ندارد لذا راهی برای رسیدن به امنیت اجتماعی و آرامش جامعه

منبع : حقیقت در گفتار | جانشین سپاه قدس استان گیلان: سپاه در ۳۲ نقطه از سواحل استان گیلان برنامه‌های فرهنگی اجرا می‌کند
برچسب ها : استان ,سپاه ,فرهن ,اینکه ,جانشین ,گردشگران ,جانشین فرماندهی ,انتظامی استان ,فرماندهی انتظامی ,امنیت اجتماعی ,سواحل استان ,فرماندهی انتظامی است